Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne.

Profil firmy

Akciová spoločnosť EUSK a.s. si ako poradensko - konzultačná firma od svojho vzniku v r.2003 vybudovala na trhu silnú pozíciu v oblasti spracovania projektov a žiadosti pre získanie nenávratných finančných príspevkov z fondov Európskej Únie.

V rámci svojej činnosti poskytuje komplexné poradenstvo a konzultácie v oblasti štrukturálnych fondov a Kohézneho fondu. V poslednom období sa spoločnosť úspešné etablovala v sfére environmentálnych projektov zameraných na zlepšenie a rozvoj infraštruktúry na ochranu a racionálne využívanie vôd.

Okrem poradenských služieb, naša spoločnosť ponúka celú paletu príbuzných služieb zameraných na prípravu projektov pre verejný a súkromný sektor, ako aj prípravu a spracovanie zámerov pre posudzovanie vplyvov na životne prostredie známe ako EIA, Natura.